MEIST

OÜ Pintslimees põhitegevuseks on korterite ja eramute siseviimistlus ja renoveerimine. Põhiliseks tööpiirkonnaks loeme Tartut ja Tartumaad aga kliendile vastu tulles oleme käinud ka Pärnus ja Tallinnas. Alates Pintslimees OÜ asutamisest 2017 sügisel oleme suuremal või väiksemal määral renoveerinud enam kui 15 korterit ja eramut ning teostanud hulgaliselt väiksemaid ehitus- ja viimistlustöid. Tänu rahulolevatele klientidele kasvab see number jõudsalt!  

Enda peamisteks plussideks loeme tahet teha oma tööd korralikult, avatud suhtlemist, ausust ning hindade läbipaistvust. Eriosade teostamisel ( vesi, kanal, elekter ) kasutame oma ala spetsialistide abi, et kõik töölõigud valmiksid vastavalt kehtestatud nõuetele. Kõik meie teostatavad projektid valmivad alati tellijaga pidevat koostööd tehes, et lõpptulemus  vastaks ootustele ning kestaks kaua.

KLIENDID KIRJUTAVAD MEIST
Irina: Väga professionaalne ja leidlik meeskond. Väga hea suhtlus ja kõik remondi käigus tekkinud probleemid said kiirelt ja asjalikult lahendatud.

Nadezda:  Usaldusväärsed,profesioonalid töömehed.suur kogemustepagas. Soovitan kõikidele kes tahavad ilusad kodu või korterid.👍👍👍

Thomas-Andreas:  Väga hea ja hoolikas töö! Usaldusväärne firma ja parim hind, mille Tartus leidsime. Pintslimees andis nõu ja mõtles parimaid lahendusi, muretses kõik vajaliku, suhtlus oli väga meeldiv.

Anu:  Kui sa otsid töömeest, kes su kodu remondiks, siis Pintslimeest soovitan soojalt. Renoveerisime oma 2-toalist korterit ja tulemus oli imeline! Pintslimees mõtleb kaasa ja annab nõu. Hinnapakkumine oli reaalne ja ta pidas sellest kinni.

Risto:  Tiptop tööd tehakse. Kaasamõtlemine, ootamatuste korral lahenduste leidmine ning nende kokkulepitud kujul, ajas ja eelarves ärategemine on vaid mõned märksõnad, mida kasutada iseloomustamiseks. Mitut puhku juba Pintslimees teenuseid kasutanud nii kodus kui kontoris, kindlasti kasutan ka tulevikus ja julgen soovitada kõigile.